Trwa ładowanie...
d3jmjax

Tomasz Nesterowicz

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
d3jmjax
Zdjęcie

Tomasz Nesterowicz to polityk samorządowy deklarujący przynależność partyjną do Sojuszu Lewicy Demokratycznej. W najbliższych wyborach samorządowych będzie ubiegał się o urząd prezydenta Zielonej Góry.

Tomasz Nesterowicz - kariera polityczna

Tomasz Nesterowicz jest członkiem Sojuszu Lewicy Demokratycznej, a także reprezentantem tej partii w Radzie Miejskiej Zielonej Góry. Sprawował on funkcję szefa gabinetu prezydenta - Janusza Kubickiego. Nesterowicz znalazł zatrudnienie w Zielonogórskim Ośrodku Kultury, w którym był odpowiedzialny m.in. za: organizację imprez masowych.

Tomasz Nesterowicz - program wyborczy

Tomasz Nesterowicz jest zwolennikiem demokracji obywatelskiej i zauważa silną potrzebę konsultowania wszystkich decyzji dotyczących Zielonej Góry z jej mieszkańcami. Priorytetem jest dla niego zachęcenie młodych do pozostania w stolicy województwa lubuskiego, m.in. przez budowę mieszkań komunalnych. Oprócz tego Nesterowicz deklaruje, że jako przyszły prezydent Zielonej Góry dołoży starań do poprawy komfortu i jakości życia jej mieszkańców. Ponadto w zakresie renowacji osiedli chce postawić na estetykę i bezpieczeństwo mieszkańców. Ważnym punktem w programie wyborczym Nesterowicza jest również darmowa komunikacja miejska dla wszystkich mieszkańców Zielonej Góry.

Tomasz Nesterowicz - kontrowersje

Tomasz Nesterowicz był oskarżany przez opinię publiczną o liczne zaniedbania w zakresie organizowania imprez masowych w Zielonej Górze, za co został zwolniony z Zielonogórskiego Ośrodka Kultury. Poza tym liczne kontrowersje budzą wyjazdy służbowe Nesterowicza w 2008 i 2009 r. za kwotę 45 tys. zł (m.in. do Moskwy).

d3jmjax
d3jmjax
d3jmjax
Więcej tematów
d3jmjax