ycipk-1ubnmz
ycipk-1ubnmz

Marcin Chłodnicki - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Marcin Chłodnicki jest kandydatem na prezydenta Kielc http://www.bip.kielce.eu
Podziel się
ycipk-1ubnmz

Marcin Chłodnicki to polityk samorządowy deklarujący przynależność partyjną do Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Sprawuje on funkcję przewodniczącego swojej partii w Kielcach. Oprócz tego jest pracownikiem Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Kielcach. W najbliższych wyborach samorządowych ma zamiar ubiegać się o urząd prezydenta stolicy województwa świętokrzyskiego.

Marcin Chłodnicki - kariera polityczna

Marcin Chłodnicki urodził się w 1978 r. i od najmłodszych lat związany jest z Kielcami - to tutaj się wychowywał, chodził do szkół, a także zamieszkał z rodziną w domu po swojej babci. Deklaruje on przynależność do Sojuszu Lewicy Demokratycznej (SLD) i obecnie pełni funkcję przewodniczącego tej partii w regionie kieleckim. Jednym z jego największych osiągnięć politycznych jest przewodniczenie Komisji Budżetów i Finansów w latach 2015-2016.

Marcin Chłodnicki - kandydat na prezydenta Kielc

Marcin Chłodnicki jest jednym z kandydatów na prezydenta Kielc. W najbliższych wyborach samorządowych będzie on musiał zmierzyć się z Wojciechem Lubawskim (PiS) i Bogdanem Wentą (PO).

ycipk-1ubnmz
ycipk-1ubnmz