"Powodzi można było zapobiec". Burmistrz Nysy obwinia Wody Polskie
Burmistrz Nysy obwinia Wody Polskie i przekonuje, że powodzi w mieście można było zapobiec. "Nasze miasto, nasi mieszkańcy, a o ich losie decydują wyłącznie ludzie z Wrocławia" - napisał. Wody Polskie zaprzeczają, że oskarżenia są prawdziwe.