Trwa ładowanie...
d3dkazk

Ostre słowa Beaty Mazurek o taśmach z Grasiem. "PSL powinien być wyeliminowany z życia publicznego"

- Kurtyna opadła, jeśli chodzi o PSL - powiedział szef sztabu wyborczego PiS Tomasz Poręba. Razem z Beatą Mazurek skomentował nowe taśmy z udziałem Pawła Grasia. - Nasza lista jest gwarantem interesów polskich rolników - zaznaczyła rzeczniczka PiS.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beata Mazurek uznała, że PSL podejmował działania "przeciwko Polakom"
Beata Mazurek uznała, że PSL podejmował działania "przeciwko Polakom" (PAP, Fot: Wojciech Pacewicz)
d3dkazk

- Prawdziwe taśmy prawdy - tak szef sztabu wyborczego PiS Tomasz Poręba określił ujawnione przez tvp.info taśmy z rozmowami rzecznika rządu PO-PSL Pawła Grasia i biznesmena Jana Kulczyka. - Jak praktycznie, kurczę, na to popatrzysz na spokojnie, to gościu [Władysław Kosiniak-Kamysz - red.] przeprowadził dwie najgorsze historie w wolnej Polsce, po Buzku reformę 67 i OFE - mówi na nich Władysław Kosiniak-Kamysz.

- Kurtyna opadła, jeśli chodzi o PSL. Dziś wiemy, że są to ludzie, którzy pod rękę z PO przeprowadzili najbardziej szkodliwe, złe z punktu widzenia Polaków reformy - uznał Poręba. I dodał, że PSL "nie będzie mógł w żaden sposób temu zaprzeczyć".

d3dkazk

- Twarzą podwyższenia wieku emerytalnego (...) jest również twarz pana Kosiniaka-Kamysza - powiedział i dodał, że to "musi dotrzeć do Polaków". Beata Mazurek stwierdziła, że PSL podejmował działania "przeciwko Polakom".

Zobacz także: Michał Kamiński: Tusk pokazał Mateuszkowi, gdzie jego miejsce

- To są fakty, które powodują, że PSL powinien być wyeliminowany z życia publicznego - powiedziała i dodała, że PiS chce pomóc polskiej wsi. - Nasza lista jest gwarantem interesów polskich rolników - zapewniła Mazurek.

d3dkazk

Podczas konferencji zaprezentowano nowy spot, w którym znalazły się informacje o negatywnie ocenianych przez PiS decyzjach PSL. - Przygotowaliśmy plan dla wsi, realizujemy go dokładnie i skutecznie - zapewnił Poręba i wymienił m.in. decyzję o dopłatach paliwowych.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3dkazk

Podziel się opinią

Share
d3dkazk
d3dkazk
Więcej tematów