Qaqwqwrqw

Mikołów: rośnie liczba zatrutych dopalaczami

Do szpitala w Katowicach trafili kolejni pacjenci zatruci dopalaczami. Są z powiatu mikołowskiego. Policja nie wyklucza, że ofiar może być więcej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W święta zmarły 3 osoby zatrute dopalaczami
W święta zmarły 3 osoby zatrute dopalaczami (iStock.com)
Qaqwqwrqw

Do szpitala w Katowicach trafiły dwie osoby - donosi rmf24.pl. Obie są z powiatu mikołowskiego. Policja nie wyklucza, że może być więcej osób zatrutych dopalaczami.

Podczas świąt Bożego Narodzenia z powodu przedawkowania dopalaczy zmarły trzy osoby z Mikołowa. Pierwszą ofiarą dopalaczy była 35-letnia kobieta. Jej ciało policjanci znaleźli w dniu Bożego Narodzenia. Tego samego dnia martwego 22-letniego mężczyznę znaleźli jego bliscy. Kolejna ofiara sama zgłosiła się do szpitala. Niestety, mimo wysiłków lekarzy 23-letni mężczyzna zmarł. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

W czwartek policja zatrzymała trzech mężczyzn, którzy mogą mieć związek ze sprawą. To mieszkańcy powiatu mikołowskiego w wieku 35, 31 i 17 lat. Są podejrzewani o udział w obrocie dopalaczami. W trakcie zatrzymań funkcjonariusze znaleźli około 30 gramów takich substancji. Mężczyźni usłyszeli zarzuty związane z rozprowadzaniem dopalaczy. Jeden został już tymczasowo aresztowany.

Qaqwqwrqw

Źródło: rmf24.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw