Trwa ładowanie...
d1gmzpb

Policja po 10 latach poszukiwań zatrzymała oszusta

Poszukiwany od 10 lat czterema listami gończymi Dariusz M., został zatrzymany przez policję w Białym Dunajcu na Podhalu; mężczyzna jest podejrzany m.in. o liczne oszustwa i kradzieże.

d1gmzpb
d1gmzpb

Jak poinformował rzecznik zakopiańskiej policji Kazimierz Pietruch, 43-letni Dariusz M. z Puław miał przy sobie sfałszowany czeski paszport i prawo jazdy.

Z ustaleń policji wynika, że Dariusz M. chciał na Podhalu sprzedać kradziony samochód na hiszpańskich numerach rejestracyjnych.

- 43-latek usłyszał zarzut posługiwania się fałszywymi dokumentami. Jeżeli badania mechanoskopijne potwierdzą, że samochód jest kradziony, usłyszy również zarzut posiadania samochodu z przestępstwa - powiedział Pietruch.

Policja podejrzewa, że mężczyzna - posługując się sfałszowanymi dokumentami - mógł dokonywać różnego rodzaju przestępstw, nie tylko tych, za które jest ścigany.

Dariusz M. jest poszukiwany listami gończymi wydanymi przez cztery prokuratury w kraju, za różnego rodzaju przestępstwa. Mężczyzna zostanie przewieziony do aresztu w Nowym Sączu.

d1gmzpb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1gmzpb
Więcej tematów