Trwa ładowanie...
d1pjn5g

Dorota Bonk-Hammermeister

Najnowsze informacje
3.0
(1 głos)
Oceń:
d1pjn5g
Organizacje:
Dorota Bonk-Hammermeister należy do Rady Osiedla Wilda w Poznaniu
Facebook.com

Dorota Bonk-Hammermeister z wykształcenia jest filozofem, działa jako społecznik, a w 2018 roku wystartowała w wyborach na stanowisko prezydenta Poznania.

Dorota Bonk-Hammermeister – wykształcenie i działalność społeczna

Dorota Bonk-Hammermeister ukończyła studia filozoficzne na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a jej działalność zawodowa związana jest z finansami. Aktywny udział w życiu publicznym rozpoczęła w 2011 roku, dołączając do Rady Osiedla Wilda, której jest przewodniczącą. Dorota Bonk-Hammermeister działa na rzecz społeczności lokalnej, jest współzałożycielką istniejącej od 2013 roku Wildeckiej Inicjatywy Lokalnej WILdzianie i współorganizatorką akcji społecznych.

Dorota Bonk-Hammermeister należy też do Stowarzyszenia Prawo do Miasta i działa w Stowarzyszeniu Kongres Kobiet.

Dorota Bonk-Hammermeister – wybory prezydenckie 2018

Społeczna Koalicja Prawo do Miasta wysunęła kandydaturę Doroty Bonk-Hammermeister na stanowisko prezydenta Poznania w wyborach samorządowych 2018. Działaczka stanęła do walki o urząd z innymi kandydatami: Jackiem Jaśkowiakiem z Koalicji Obywatelskiej, Tadeuszem Zyskiem z PiS, Przemysławem Hincem (Kukiz'15), Tomaszem Lewandowskim (KWW Lewica), Jarosławem Puckiem (Komitet Dobro Miasta) i Wojciechem Bratkowskim (Poznań Od Nowa Inicjatywa Społeczna).

d1pjn5g
d1pjn5g
d1pjn5g
Więcej tematów
d1pjn5g