ycipk-47jqit
ycipk-47jqit

Dorota Bonk-Hammermeister - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Dorota Bonk-Hammermeister należy do Rady Osiedla Wilda w Poznaniu Facebook.com
Podziel się
ycipk-47jqit

Dorota Bonk-Hammermeister z wykształcenia jest filozofem, działa jako społecznik, a w 2018 roku wystartowała w wyborach na stanowisko prezydenta Poznania.

Dorota Bonk-Hammermeister – wykształcenie i działalność społeczna

Dorota Bonk-Hammermeister ukończyła studia filozoficzne na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a jej działalność zawodowa związana jest z finansami. Aktywny udział w życiu publicznym rozpoczęła w 2011 roku, dołączając do Rady Osiedla Wilda, której jest przewodniczącą. Dorota Bonk-Hammermeister działa na rzecz społeczności lokalnej, jest współzałożycielką istniejącej od 2013 roku Wildeckiej Inicjatywy Lokalnej WILdzianie i współorganizatorką akcji społecznych.

Dorota Bonk-Hammermeister należy też do Stowarzyszenia Prawo do Miasta i działa w Stowarzyszeniu Kongres Kobiet.

Dorota Bonk-Hammermeister – wybory prezydenckie 2018

ycipk-47jqit

Społeczna Koalicja Prawo do Miasta wysunęła kandydaturę Doroty Bonk-Hammermeister na stanowisko prezydenta Poznania w wyborach samorządowych 2018. Działaczka stanęła do walki o urząd z innymi kandydatami: Jackiem Jaśkowiakiem z Koalicji Obywatelskiej, Tadeuszem Zyskiem z PiS, Przemysławem Hincem (Kukiz'15), Tomaszem Lewandowskim (KWW Lewica), Jarosławem Puckiem (Komitet Dobro Miasta) i Wojciechem Bratkowskim (Poznań Od Nowa Inicjatywa Społeczna).

Organizacje
ycipk-47jqit
ycipk-47jqit
ycipk-47jqit