Trwa ładowanie...

Andrzej Duda świętuje Światowy Dzień Pocałunku i publikuje zdjęcie z żoną

6 lipca to jeden z trzech Światowych Dni Pocałunków. W gorączce kampanii prezydenckiej nie zapomniał o nim Andrzej Duda. Pałac Prezydencki w poniedziałek opublikował zdjęcie całujących się Andrzeja i Agaty Dudów.

Share
Andrzej Duda świętuje Światowy Dzień Pocałunku i publikuje zdjęcie z żoną
Źródło: Pałac Prezydencki
d3dmzui

W poniedziałek okazji do skradnięcia porannego buziaka nie przegapił Andrzej Duda, który Światowy Dzień Pocałunku świętował oczywiście z żoną. Małżeństwo z 25-letnim stażem nie stroni od okazywania sobie uczuć w miejscach publicznych.

Światowy Dzień Pocałunku. Dlaczego warto brać przykład z Andrzeja i Agaty Dudów?

6 lipca to jeden z trzech Międzynarodowych Dni Pocałunków, które znajdziemy w kalendarzu. Okazywanie sobie czułości świętowane jest również 28 listopada i 28 grudnia.

d3dmzui

Pocałunek to nie tylko sposób na wyrażenie wielu uczuć. Częste całowanie ma bardzo dobry wpływ na nasze zdrowie. Z przeprowadzonych dotąd badań wynika, że całowanie pomaga zniwelować stres, pozytywnie wpływa na układ krążenia oraz przyczynia się do obniżenia cholesterolu.

Wiele wskazuje na to, że idea utworzenia Światowego Dnia Pocałunku powstała w Wielkiej Brytanii, a jej prekursorem była firma sprzedająca abonament stomatologiczny. Pomysł spodobał się ONZ, które postanowiło ustanowić specjalne święto pocałunku.

Zobacz też: Szarpanina <a href="https://wiadomosci.wp.pl/slawomir-nitras-6145183177619585c">Sławomira Nitrasa</a> z <a href="https://wiadomosci.wp.pl/sebastian-kaleta-6215962248590977c">Sebastianem Kaletą</a>. "Wiceminister próbował przerwać konferencję"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3dmzui

Podziel się opinią

Share
d3dmzui
d3dmzui
Więcej tematów