Trwa ładowanie...

Wyniki wyborów prezydenckich 2020. Spontaniczna reakcja Pierwszej Damy

Wygrana prezydenta Andrzeja Dudy w I turze najwyraźniej ucieszyła Pierwszą Damę Agatę Kornhauser-Dudę. Podczas wieczoru wyborczego w emocjonalny sposób skomentowała wstępne, sondażowe wyniki.

Share
Wyniki wyborów prezydenckich 2020. Spontaniczna reakcja Pierwszej Damy
Źródło: East News
d1z1bkw

- Niech żyje Polska! - powiedziała Agata Kornhauser-Duda chwilę po podaniu nieoficjalnych wyników wyborów prezydenckich.

Według sondażowych wyników late poll zwycięzcą pierwszej tury wyborów prezydenckich jest Andrzej Duda. Kandydat PiS uzyskał 42,9 proc. głosów. Drugi wynik - 30,3 proc. głosów - osiągnął Rafał Trzaskowski i to on zmierzy się z obecnie urzędującym prezydentem w drugiej turze. Frekwencja wyniosła 64,3 proc.

d1z1bkw

Jak informował onet.pl, Pierwsza Dama oklaskiwała męża i śpiewała "Sto lat" razem ze zwolennikami urzędującego prezydenta, obecnymi podczas wieczoru wyborczego w Łowiczu.

Po odśpiewaniu hymnu na zakończenie wieczoru wyborczego Agata Kornhauser-Duda podeszła do mikrofonu i powiedziała: "Niech żyje Polska!". Na koniec ucałowała męża.

Wyniki wyborów. Pierwsza Dama: "Łączy nas Polska"

Z kolei na Facebooku przed północą zamieściła symboliczny wpis. " Pierwsza tura za nami, a teraz czas na zwycięstwo w całych wyborach! Już dziś Prezydent Andrzej Duda wraca na kampanijny szlak, by rozmawiać i spotykać się z Polakami. Bo #ŁączyNasPolska" - napisała Agata Duda.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1z1bkw

Podziel się opinią

Share
d1z1bkw
d1z1bkw
Więcej tematów