Trwa ładowanie...
d13zl5t

Żona abp. Milingo prawdopodobnie jest w ciąży

Maria Sung - żona abp. Milingo (AFP)
Koreańska żona arcybiskupa Emmanuela Milingo poinformowała w poniedziałek, że prawdopodobnie jest w ciąży. W bazylice św. Piotra modliła się o spotkanie z mężem.

d13zl5t
d13zl5t

Jeszcze w czwartek 43-letnia Maria Sung mówiła, że pragną z mężem mieć dziecko. W poniedziałek ogłosiła, że być może już się go spodziewa.

Otoczona przez tłum dziennikarzy i eskortowana przez wysłanników sekty Moona, do której należy, koreańska lekarka weszła do bazyliki św. Piotra, gdzie przed głównym ołtarzem modliła się o spotkanie z mężem.

71-letni emerytowany arcybiskup Lusaki przebywa w izolacji, gdzie zastanawia się nad swoim postępowaniem, "w perspektywie powrotu do Kościoła katolickiego", jak to ogłosił przed kilku dniami Watykan.

Maria Sung nie przyjmuje tego do wiadomości i domaga się rozmowy z małżonkiem. Zapowiada, że w przeciwnym razie rozpocznie strajk głodowy. Według niepotwierdzonych informacji, nie chciała spotkać się z przedstawicielami kongregacji, która zagroziła arcybiskupowi ekskomuniką, jeżeli nie wyrzeknie się żony i wszelkich związków z sektą Moona. (mk)

d13zl5t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13zl5t
Więcej tematów