Trwa ładowanie...
dj0gjd1

Wybory 2020. Antoni Macierewicz ocenia Trzaskowskiego. "Ma drugie oblicze"

- Ugrupowanie to jest świadome, iż nie ma żadnych szans na wygraną. Wybrano osobę, która ma sprawić wrażenie, że coś się zmieniło - tak zmianę kandydata PO w wyborach prezydenckich ocenia Antoni Macierewicz. Polityk PiS ostrzega przed "drugim obliczem" Rafała Trzaskowskiego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wybory 2020. Antoni Macierewicz ocenia Trzaskowskiego. "Ma drugie oblicze"
Wybory 2020. Antoni Macierewicz ocenia Trzaskowskiego. "Ma drugie oblicze" (Getty Images)
dj0gjd1

Antoni Macierewicz, komentując wycofanie przez Platformę Obywatelską Małgorzaty Kidawy-Błońskiej w wyborach prezydenckich, powiedział, że działania Rafała Trzaskowskiego mają na celu wprowadzenie założeń LGBT w model wychowania dzieci. - To jego drugie oblicze - mówił Macierewicz na antenie Polskiego Radia 24. Dodał, że "LGBT ma być fundamentem ideologii, która ma demoralizować i niszczyć polską rodzinę oraz nasze życie społeczne, a także moralne".

Postawienie przez PO na Trzaskowskiego nazwał działaniem "kompromitującym tę partię". Stwierdził również, że decyzja oznacza rezygnację przez Platformę "z próby zwycięstwa w wyborach prezydenckich". - Wybrano osobę, która ma sprawić wrażenie, że coś się zmieniło - mówił Antoni Macierewicz.

Prowadzący audycję w PR 24 cytował wpisy z facebookowego profilu SokzBuraka, w których popierano kandydata PO. - SokzBuraka to medium, które powinno być poza społecznym odbiorem ze względu na przestępczą treść i sposób działania tego profilu - powiedział polityk partii Jarosława Kaczyńskiego.

dj0gjd1

Zobacz też: "Zabawa w chowanego". Sołtys z parafii księdza nie mógł ukryć łez

- To po prostu obiekt dezinformacji i przestępczego ataku na poszczególne osoby oraz instytucje państwa polskiego. Dlatego uważam, że reklama w tym miejscu nikomu dobrze się nie przysłuży, nawet takiej osobie jak pan Trzaskowski - ocenił Antoni Macierewicz.

Z kolei rządy Trzaskowskiego w warszawskim magistracie nazwał nieudolnymi. Mówił również o "działaniach, które związane są z różnymi interesami". - Jak inaczej określić jego postępowanie ws. oczyszczalni "Czajka"? Było to zachowanie, które do dziś jest niewyjaśnione i powinno być przedmiotem badań ze strony Najwyższej Izby Kontroli - mówił Macierewicz w Polskim Radiu 24.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dj0gjd1

Podziel się opinią

Share
dj0gjd1
dj0gjd1
Więcej tematów