Trwa ładowanie...
d2g6n5j
d2g6n5j

Wotum nieufności dla Mariusza Błaszczaka? Stanisław Pięta dla WP: on utrzyma się na stanowisku - to pewne

- Minister Błaszczak do dymisji? Mamy głosować za wotum ufności? Przegłosujemy... Błaszczak utrzyma się na stanowisku - to pewne. A Schetyna będzie musiał zasmakować porażki - oznajmił Stanisław Pięta (PiS) w rozmowie z Wirtualną Polską.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2g6n5j

- Cokolwiek byśmy zrobili, czy nie zrobili i tak opozycja będzie składać wnioski o wotum nieufności. Szukają sposobów, by tutaj ugryźć, tutaj obszczekać... To do niczego dobrego nie doprowadzi. My zrobimy swoje, nic nas nie zatrzyma - dodał Pięta.

Katarzyna Lubnauer (.Nowoczesna) oznajmiła z kolei, że wystosowano zaproszenie wobec ministra Błaszczaka na zamknięcie posiedzenie klubu. - Po tym spotkaniu podejmiemy decyzję ws. głosowania za wotum nieufności dla Błaszczaka. Jeśli przyjdzie, będziemy rozmawiać. Jeśli nie - przyjmiemy, że powinniśmy głosować za wotum nieufności - dodała.

d2g6n5j

PO składa wniosek

Platforma Obywatelska złoży jutro wniosek o wotum nieufności wobec ministra spraw wewnętrznych Mariusza Błaszczaka. Zapowiedział to na konferencji prasowej przewodniczący PO Grzegorz Schetyna. Jego zdaniem, Mariusz Błaszczak jest symbolem - jak to określił polityk Platformy - "stu dni nieudolności rządu".

Poseł PO Borys Budka mówił na konferencji, że o nieudolności ministra Mariusza Błaszczaka świadczy sprawa komendanta głównego policji Zbigniewa Maja, który podał się do dymisji po dwóch miesiącach urzędowania.

d2g6n5j

Podziel się opinią

Share
d2g6n5j
d2g6n5j
Więcej tematów