Trwa ładowanie...
dexb7bz

"Wasza córka urodzi się BEZ MÓZGU". Bohaterska matka i tak postanowiła urodzić. Z jednego powodu

Royce Young opublikował wzruszający hołd dla swojej żony. Keri jest w siódmym miesiącu ciąży, którą postanowiła donosić, pomimo że jej dziecko z pewnością umrze. Lekarz zdiagnozował bowiem, że jej nienarodzona córka urodzi się bez mózgu.
Share
"Wasza córka urodzi się BEZ MÓZGU". Bohaterska matka i tak postanowiła urodzić. Z jednego powodu
Źródło: Facebook/Royce Young
dexb7bz

Dla większości rodziców taka diagnoza to wyrok. Wasze dziecko urodzi się bez mózgu. Ale reakcja Keri Young była zaskakująca. Jak napisał jej mąż, Royce: "dosłownie 30 sekund po informacji od doktora: wasza córka nie ma mózgu i pomimo potwornego załamania, Keri spojrzała na lekarza i zapytała: Jeśli donoszę ciążę, będziemy mogli oddać organy do przeszczepu?" We wzruszającym hołdzie dla Keri, Royce pisze o niezwykłej kobiecie, która w pierwszej chwili od usłyszenia druzgocącej informacji nie myślała o swoim dramacie, tylko o dobru, które może z niego wyniknąć.

"Byłem zrozpaczony ale w ułamku sekundy zostałem podniesiony na duchu, zachwycony jej postawą" - pisze Royce. Dodaje, że w tym momencie czuł się jak widz we własnym życiu, który obserwuje superbohaterkę odkrywającą supermoce. Sam nie wyobraża sobie, co musi czuć jego żona, która "w każdej sekundzie każdego dnia przypomina sobie, że urodzi dziecko, które umrze".

Royce przyznaje, że podzielił się tą informacją, nie po to, by pochwalić się jaką heroiczną decyzję podjął wraz z żoną. Tłumacząc, dlaczego zdecydował się o wszystkim napisać, wspomina relację partnerki z ich pierwszym dzieckiem, synem Harrisonem. "Kiedy Harrison się zrani, albo musi zerwać plaster, Keri pyta go: Jesteś twardy? Jesteś dzielny?" - wspomina. Po czym dodaje: "Patrząc na Keri nawet nie muszę pytać. Jest TWARDA. Jest DZIELNA. Jest niesamowita. Jest niezwykła". Przyznaje, że zawsze o tym wiedział, ale tym razem musiał się tą wiedzą podzielić.

dexb7bz

Podziel się opinią

Share
dexb7bz
dexb7bz
Więcej tematów