Trwa ładowanie...

Warszawa gości dzieci z Ukrainy

Maluchy przyjechały do Polski w ramach akcji Dzieci Majdanu organizowanej przez Towarzystwo Przyjaciół Ukrainy we współpracy ze stołecznym ratuszem

Warszawa gości dzieci z Ukrainy
d17p9rn
d17p9rn

Do Warszawy w połowie lipca przyjechała grupa 30 osób. Dzieci z Kijowa wraz ze swoimi opiekunami będą przez dwa tygodnie zwiedzać stolicę i korzystać z jej atrakcji przeznaczonych dla najmłodszych.

W programie znalazły się m.in. Centrum Nauki Kopernik, ZOO, Łazienki Królewskie, Zamek Królewski, cerkiew przy ul. Miodowej, HULA KULA, Wilanów, plaże nad Wisłą , Park Kultury w Powsinie, fabryka czekolady Wedel oraz park wodny. Maili Ukraińcy spotkają się również na zajęciach ze swoimi warszawskimi rówieśnikami – uczestnikami Programu „Lato w Mieście”.

Najmłodsze dzieci, wraz z mamami, są objęte częściowo innym programem, bazującym na kontaktach z młodymi warszawskimi rodzinami – członkami i sympatykami Towarzystwa.

d17p9rn

Projekt Dzieci Majdanu jest wspólnym przedsięwzięciem Towarzystwa Przyjaciół Ukrainy w Warszawie i stołecznego ratusza. Nocleg i wyżywienie w Europejskim Domu Spotkań Młodzieży na warszawskiej starówce dla małych gości zapewnia m.st. Warszawa.

d17p9rn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d17p9rn
Więcej tematów