Trwa ładowanie...

W niedzielę II edycja Targowiska

Na Targowisku nie zabraknie możliwości degustacji regionalnych przetworów, tworzonych z pasją wyrobów cukierniczych i potraw z całego świata

W niedzielę II edycja Targowiska
d2bnd9y
d2bnd9y

Druga edycja Targowiska to ekologiczno-kulinarna propozycja na spędzenie niedzieli w centrum Warszawy. Targ odbędzie się przy ulicy Oczki 1a w klubie Medyk. Będzie można zaopatrzyć się w świeże warzywa, owoce oraz zdrową żywność. Dodatkową atrakcją będzie kącik dla dzieci .

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa do 17:00. Na Targowisku nie zabraknie możliwości degustacji regionalnych przetworów, tworzonych z pasją wyrobów cukierniczych jak i serwowanych przez najlepsze restauracje potraw z całego świata. Sprawdzeni, lokalni dostawcy będą oferować warzywa, owoce, przetwory, sery, mięsa i wędliny. Wiele produktów będzie miało tradycyjny i regionalny charakter, wielu osobom przypominający smaki dzieciństwa.

Inicjatywa jest okazją by nawiązać nowe znajomości, lepiej poznać sąsiada lub sąsiadkę, czy zwyczajnie wraz ze znajomymi wyrwać się z domu w niedzielne popołudnie.

d2bnd9y

Kiedy: 2 lutego 2014 r., godz. 10:00-17:00

Gdzie: Klub Medyk. ul. Oczki 1A, Śródmieście

d2bnd9y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2bnd9y
Więcej tematów