Trwa ładowanie...

Oświadczenie władz Warszawy w sprawie postaci wyłowionych z Wisły [WIDEO]

Na terenie Stacji Filtrów i Wodociągów miało miejsce niezwykłe odkrycie.

Oświadczenie władz Warszawy w sprawie postaci wyłowionych z Wisły [WIDEO]
d3kedms
d3kedms

O szczegółach w odczytanym komunikacie poinformował wiceprezydent Warszawy Jarosław Jóźwiak. Okazuje się, że w systemie kanalizacji odkryto grupę dorosłych syren. W oświadczeniu słyszymy, iż nie są znane szczegóły w jaki sposób przedostały się one do miejskiego systemu. - Podejrzewa się jednak, że pewien wpływ miał niski stan wody w Wiśle. Syreny są całkowicie zdrowe i nie stwierdzono u nich żadnych obrażeń - przekazuje wiceprezydent stolicy.

Wedle władz Warszawy, syreny zostaną teraz poddane kwarantannie i przejdą serię koniecznych testów . Stąd zapadła decyzja, iż na dzień dzisiejszy nie można podać żadnych szczegółów dotyczących miejsca ich pobytu. Jednak już wkrótce mieszkańcy stolicy będą mogli zobaczyć je na własne oczy w konkretnej placówce. Cała sprawa nadal wydaje się nieco tajemnicza, lecz szczegóły mają się systematycznie pojawiać na stronie Festiwalu Nowi Warszawiacy. Może to być istotna wskazówka, dla wszystkich zainteresowanych tym niezwykłym odkryciem .

- Władze miasta zaproponują honorowe obywatelstwo każdej syrenie, która zdecyduje się pozostać z nami i zamieszkać w naszym wspaniałym mieście - kończy oświadczenie wiceprezydent Jarosław Jóźwiak. Na koniec dodaje, że miasto stworzyło specjalny projekt, w którym wybrani mieszkańcy dostaną możliwość oprowadzenia syren po Warszawie.

Przypomnijmy, że kilka dni temu w Internecie pojawił się filmik na którym widać jak pięć postaci ubranych w kombinezony ochronne wyciąga z Wisły tajemniczą postać. Użytkownicy prześcigali się w domysłach na ten temat. Dziś władze Warszawy rozwiały dużą część wątpliwości.

d3kedms
d3kedms
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3kedms
Więcej tematów