Trwa ładowanie...

Marsz KOD Niepodległości. Kijowski: "nie planowaliśmy żadnej prowokacji 11 listopada"

Lider KOD podkreślił, że trasa marszu zwolenników KOD została wytyczona tak, aby nie przecinała się z trasą Marszu Niepodległości.

Marsz KOD Niepodległości. Kijowski: "nie planowaliśmy żadnej prowokacji 11 listopada"
d42xamy
d42xamy

- Nie planowaliśmy żadnej prowokacji - mówi Mateusz Kijowski, odnosząc się do słów szefa MSWiA Mariusza Błaszczaka, który stwierdził, że dzięki jego wypowiedziom organizatorzy marszu Komitetu Obrony Demokracji "wycofali się z prowokacji". Lider KOD podkreślił, że trasa marszu zwolenników KOD została wytyczona tak, aby nie przecinała się z trasą Marszu Niepodległości.

Pytany o charakter 11-listopadowych pochodów, Zbigniew Girzyński podkreślił, że wszystkie są polityczne, również marsz KOD. - Każdy marsz ma charakter polityczny, bo za każdym z nich jakieś środowisko stoi - mówi były poseł.

- Oczywiście policja będzie przygotowana, żeby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim tym, którzy będą manifestowali. Jest problem, który polega na tym, że jest środowisko, które jest bardzo konfrontacyjne wobec organizatora Marszu Niepodległości, które przechytrzyło organizatorów Marszu Niepodległości - powiedział w Błaszczak w „Sygnałach Dnia”.

Prowadzący program przypomniał słowa polityka o tym, że manifestacja KOD może się skończyć prowokacją. - I myślę, że dzięki moim wypowiedziom organizatorzy wycofali się z prowokacji - poinformował szef MSWiA, Błaszczak.

d42xamy
d42xamy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d42xamy
Więcej tematów