Dożywocie i 25 lat więzienia dla zabójców staruszków
Na karę dożywotniego więzienia skazał Sąd Okręgowy w Sieradzu (Łódzkie) 20-letniego Artura U. oskarżonego o zabójstwo dwóch starszych mężczyzn, mieszkańców podsieradzkich wsi. Jego rówieśnik Dominik C., oskarżony o udział w jednej zbrodni, otrzymał wyrok 25 lat więzienia.