MSZ za rządów PO kupiło od Brytyjczyków polską własność? Jest reakcja Sikorskiego
W 2013 roku MSZ kupiło za 22,6 mln zł od Wielkiej Brytanii byłą rezydencję ambasadora brytyjskiego. Działka, na której znajdował się budynek, oddana była Brytyjczykom w wieczystą dzierżawę, kupiliśmy więc polską własność - podało TVP Info. Zawiadomienie w tej sprawie pod koniec grudnia złożono w Prokuraturze Okręgowej w Warszawie. Do sprawy odniósł się na Twitterze Radosław Sikorski.