Trwa ładowanie...
dl8oqok
dl8oqok

Wielka Brytania: stanął w obronie młodego Polaka, został brutalnie pobity

33-letni Brytyjczyk stanął w obronie młodego chłopaka z Polski, którego zaatakowała grupa nastolatków. Uratował go, ale sam został dotkliwie pobity, a na koniec przejechany samochodem. Trafił do szpitala z licznymi obrażeniami głowy i ciała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
dl8oqok

Do zdarzenia doszło w angielskim Stroud w Gloucestershire. Gdy 33-letni Arno Singh zobaczył przez okno swojego sklepu, jak grupa kilku nastolatków (wśród nich były dwie dziewczyny) najpierw znieważa, a potem bije młodego chłopaka, ruszył mu na pomoc.

Tym samym uratował przed skatowaniem, jak się później okazało, 15-letniego Polaka. Sam jednak został dotkliwie pobity. Nagrania z pobliskiej kamery pokazują, że agresywni nastolatkowie bili kijami bejsbolowymi i kopali leżącego mężczyznę, a następnie przejechali go samochodem. Po wszystkim odjechali z miejsca zdarzenia.

dl8oqok

Singh z licznymi obrażeniami głowy i ciała trafił do szpitala, przeszedł już operację złamanego nadgarstka.

Do szpitala, na izbę przyjęć, trafił też poturbowany 15-latek. Pochodzi z Polski. Napastnicy zaczepili go, kiedy usłyszeli, że rozmawia ze swoją dziewczyną po polsku.

Świadkiem całego zajścia była żona Singha, która zrelacjonowała je potem brytyjskim mediom. - Kiedy mąż zobaczył, jak grupa nastolatków obrzuca rasistowskimi wyzwiskami, a następnie bije młodego chłopaka, ruszył mu na pomoc - opowiadała.

- Prosiłam go, żeby się nie wtrącał - dodała kobieta. Jak przyznała, "jest szczęśliwa, że nie zabili jej męża".

Policja wciąż szuka sprawców i prosi ewentualnych świadków tego zdarzenia o pomoc w ujęciu napastników.

Źródło: Daily Mail, Stoud News

dl8oqok

Podziel się opinią

Share
dl8oqok
dl8oqok
Więcej tematów