Najpotężniejsza instytucja w rękach prezentera? Kontrowersje w USA
Pete Hegseth, były żołnierz Gwardii Narodowej i gospodarz telewizji śniadaniowej, ma zostać nowym szefem Pentagonu. Jego kandydatura, mimo braku doświadczenia politycznego, została poparta przez Senat USA. "Economist" zwraca uwagę na kontrowersje wokół tej nominacji.