Trwa ładowanie...

Szukali w mieszkaniu narkotyków, znaleźli ciało 7-miesięcznego dziecka. Są wyniki sekcji

• Policjanci w trakcie przeszukania mieszkania znaleźli ciało 7-miesięcznego dziecka

• Do makabrycznego odkrycia doszło w Kamiennej Górze na Dolnym Śląsku

• Chłopczyk nie żył od kilku dni, zmarł w wyniku zapalenia opon mózgowych

• Rodziców, 24-letniego ojca i 21-letnią matkę, zatrzymano

• W mieszkaniu znajdowało się jeszcze 2,5-letnie dziecko

• Przekazano je pod opiekę rodziny

Share
Szukali w mieszkaniu narkotyków, znaleźli ciało 7-miesięcznego dziecka. Są wyniki sekcji
Źródło: PAP, Fot: Darek Delmanowicz
d3kvp52

Kilka dni temu policjanci z Kamiennej Góry podczas rutynowej kontroli zatrzymali 57-letniego kierowcę skutera, przy którym znaleźli narkotyki. W trakcie przeszukiwania jego mieszkania dokonali makabrycznego odkrycia. W dziecięcym wózku znaleźli ciało 7-miesięcznego niemowlaka, wnuczka zatrzymanego. Chłopczyk nie żył od kilku dni. Jak wynika z przeprowadzonej właśnie sekcji zwłok, dziecko zmarło na skutek zapalenia opon mózgowych.

Jak donosi powiatowa.info, według wstępnej opinii lekarzy u 7-miesięcznego dziecka stwierdzono upośledzenie stanu odżywienia. Chłopczyk po urodzeniu ważył 3,2 kilograma. Nigdy nie był u lekarza, nie przechodził obowiązkowych szczepień. W chwili śmierci ważył tylko 5 kilogramów.

d3kvp52

21-letnia matka podczas przesłuchania zeznała, że dziecko wymiotowało, nie pamiętała jednak kiedy to było. Ponieważ rodzina nie była ubezpieczona, a kobieta nie miała pieniędzy na prywatne badania, nie poszła do lekarza.

Dziadkowi i ojcu zmarłego chłopczyka postawiono zarzut posiadania narkotyków. W obu przypadkach sąd zastosował areszt tymczasowy na trzy miesiące.
Matka usłyszała zarzut narażenia dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia poprzez niewykonanie obowiązkowych badań i szczepień.

d3kvp52

Podziel się opinią

Share
d3kvp52
d3kvp52
Więcej tematów