Trwa ładowanie...
d48ach7

Sprawa syna Jacka Kurskiego. Magdalena Nowakowska składa zawiadomienie do prokuratury

Magdalena Nowakowska złożyła w gdańskiej prokuraturze doniesienie o popełnieniu przestępstwa przez Zdzisława Antoniego Kurskiego, syna p.o. prezesa TVP. Kobieta zażądała ścigania sprawcy. Twierdzi, że została wielokrotnie zgwałcona. Zawiadomienie zostało przyjęte.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sprawa syna Jacka Kurskiego. Magdalena Nowakowska składa zawiadomienie do prokuratury
Sprawa syna Jacka Kurskiego. Magdalena Nowakowska składa zawiadomienie do prokuratury (East News, Fot: East News)
d48ach7

Sprawa dotyczy reportażu opublikowanego przez "Gazetę Wyborczą". Magdalena Nowakowska twierdzi, że w dzieciństwie była molestowana, a następnie gwałcona przez Zdzisława Antoniego Kurskiego, syna Jacka Kurskiego. Śledztwo w tej sprawie miało zostać dwukrotnie umorzone. P.o. prezesa TVP w oświadczeniu stwierdził, że bohaterka "GW" była przesłuchiwana z udziałem psychologa, a "biegli poddali w wątpliwość jej relacje".

Sam Zdzisław Kurski zaprzecza oskarżeniom. Twierdzi, że z Nowakowską nigdy nie łączyły go intymne relacje. Uważa, że atak to cios ze strony stryja Jarosława, który jest wicenaczelnym "Wyborczej". Syn Jacka Kurskiego zapowiedział, że pozwie autorów tekstu. Głos zabrała również prokuratura, która publikację "GW" nazywa "nierzetelną i opartą na manipulacjach".

Przeczytaj: Prokuratura zabiera głos po tekście "GW" o synu Jacka Kurskiego. "Nierzetelny, oparty na manipulacjach"

d48ach7

Teraz Nowakowska złożyła w gdańskiej prokuraturze doniesienie o popełnieniu przestępstwa przez Zdzisława Kurskiego. Zawiadomienie zawiera również wniosek o jej przesłuchanie i ściganie sprawcy. W treści kobieta pisze, że "w latach 2009-2012 została wielokrotnie zgwałcona przez syna Jacka Kurskiego". Zawiadomienie zostało przyjęte.

Konwencja Stambulska. Fogiel: Można to porównać do pewnego rodzaju szantażu

Źródło: wyborcza.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d48ach7

Podziel się opinią

Share
d48ach7
d48ach7