Trwa ładowanie...

Bytom. Co zamiast "Stodoły"? Miasto ogłosiło konkurs na nazwę lodowiska. Jest nagroda

Po bytomskiej "Stodole" nie ma już śladu. W jej miejscu powstaje nowoczesna hala lodowiska. Jaką nazwę powinien nosić nowy obiekt? W piątek rozpoczął się konkurs na jego nazwę z atrakcyjną nagrodą.
Share
Bytom. Nowoczesna hala lodowiska zostanie oddana do użytku w tym roku. Jaką będzie nosić nazwę?
Bytom. Nowoczesna hala lodowiska zostanie oddana do użytku w tym roku. Jaką będzie nosić nazwę?Źródło: Um w Bytomiu
d3q5pw0

Konkurs potrwa do 29 stycznia. Zwycięzca otrzyma roczny karnet wstępu na wszystkie wydarzenia organizowane w nowym obiekcie, w tym ślizgawki.

W tym roku zostanie oddana do użytku nowoczesna hala lodowiska przy ulicy Pułaskiego. To jedna z najważniejszych w ostatnich latach inwestycji sportowych realizowanych w Bytomiu, na której skorzystają wszyscy mieszkańcy miasta.

Nowoczesny obiekt będzie kosztował około 40 mln zł, z czego aż 15 mln to dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki, jakie pozyskało miasto. Nowa hala lodowiska pomieści ponad 1400 widzów.

d3q5pw0

Bytom. Jaką nazwę powinno nosić nowe lodowisko?

Teraz miasto chce zapytać bytomian, jaką nazwę ma nosić nowy obiekt. Zadanie konkursowe polega na zaproponowaniu nazwy marketingowej dla nowej hali lodowiska przy ul. Pułaskiego i zamieszczeniu swojej propozycji na oficjalnym profilu Urzędu Miejskiego w Bytomiu na portalu społecznościowym Facebook w komentarzu pod postem opublikowanym w dniu 15 stycznia. Konkurs potrwa do 29 stycznia.

O tym, która z zaproponowanych przez internautów nazw okaże się najlepsza, zadecyduje jury.

Kaleta: prokuratorzy jednak szczepieni w grupie "I"

- Bytomianie mocno kibicują budowie nowej hali lodowiska. Są też bardzo kreatywni. Po tym jak zaprosiliśmy mieszkańców, aby zdecydowali o układzie krzesełek w hali lodowiska, teraz zapraszamy do zaproponowania nazwy lodowiska, która będzie wyrażała nowoczesny charakter hali - mówi Adam Fras, zastępca prezydenta Bytomia.

Autor najlepszej propozycji nazwy marketingowej nowej hali lodowiska otrzyma roczny karnet wstępu na wszystkie wydarzenia organizowane w hali lodowiska przy Pułaskiego 71.

Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie na stronie Urzędu Miasta w Bytomiu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3q5pw0

Podziel się opinią

Share
d3q5pw0
d3q5pw0
Więcej tematów