Trwa ładowanie...
dh9kzkw

Sejm będzie ciekawy. Pokazał to już pierwszy dzień

Brudne buty, które Franciszek Sterczewski założył na uroczyste odebranie zaświadczeń o wybraniu na posła, zdjęcie Konrada Berkowicza z Joanną Senyszyn oraz selfie robione przez Klaudię Jachirę na sali obrad. Sejm IX kadencji już zapowiada się ciekawie.
Share
Franciszek Sterczewski, przyszły poseł PO, wywołał kontrowersję natury... stylistycznej. Na uroczystość przyszedł w brudnych sportowych butach
Franciszek Sterczewski, przyszły poseł PO, wywołał kontrowersję natury... stylistycznej. Na uroczystość przyszedł w brudnych sportowych butachŹródło: East News, Fot: Jacek Domiński/Reporter
dh9kzkw

W czwartek posłowie-elekci na uroczystości w Sejmie odebrali zaświadczenia o uzyskaniu mandatu w wyborach parlamentarnych 2019. Wręczał je szef PKW Wiesław Kozielewicz.

Wśród posłów znalazło się kilkudziesięciu debiutantów. Uwagę parlamentarzystów i mediów zwrócił Franciszek Sterczewski. Przyszły poseł PO, który zaskarbił sobie sympatię podróżując pociągiem na szkolenie dla debiutantów, tym razem wywołał kontrowersję natury... stylistycznej. Na uroczystość przyszedł w brudnych sportowych butach.

Sejm IX kadencji będzie ciekawy. Pokazał to już pierwszy dzień

Sejm IX kadencji, którego pierwsze posiedzenie zaplanowano na 12 listopada, może obfitować w wiele dyskusji pomiędzy politykami Lewicy i prawicowej Konfederacji. O tym, że mogę one przebiegać w serdecznej atmosferze, świadczy zdjęcie wrzucone na Facebooka przez Konrada Berkowicza. Polityk Konfederacji jest na nim z Joanną Senyszyn.

Zobacz też: Posłowie odebrali zaświadczenia. Nie obyło się bez krzyków

Nie mniej uśmiechu mogło wywołać zdjęcie, a szczególnie jego podpis, zamieszczone na Facebooku przez Janusza Korwin-Mikkego. Zamiast niego widnieje na nim jeden z liderów Lewicy, Adrian Zandberg. "Rzadkie zdjęcie przedstawiające wCz Adriana Zandberga trzymającego ręce we własnych kieszeniach" - napisał Korwin-Mikke.

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dh9kzkw

Podziel się opinią

Share
dh9kzkw
dh9kzkw
Więcej tematów