Trwa ładowanie...
d3n94sr

Adrian Zandberg

Najnowsze informacje
2.6
(64 głosy)
Oceń:
d3n94sr
WP.PL nie jest potrzebna zgoda na wykorzystanie wizerunku.
Źródło: WP.PL nie jest potrzebna zgoda na wykorzystanie wizerunku.

Polski historyk, nauczyciel akademicki, kandydat na posła w wyborach parlamentarnych 2015 ur. 4 grudnia 1979 roku w Aalborgu.

Wykształcenie Adriana Zandberga

Adrian Zandberg ukończył historię na Uniwersytecie Warszawskim. Studiował również prawo, jednak nie zdołał uzyskać dyplomu z tego zakresu. W 2007 roku zdobył tytuł doktora nauk humanistycznych. W obszarze jego naukowych zainteresowań znajduje się historia ruchów robotniczych oraz historia medycyny. Jego artykuły pojawiały się w kilku (zarówno polskich, jak i zagranicznych) czasopismach historycznych.

Adrian Zandberg - kariera zawodowa i polityczna

Zawodowo związany z Wyższą Szkołą Komunikowania, Politologii i Stosunków Międzynarodowych oraz z Polsko-Japońską Akademią technik Komputerowych. Posiada również własną działalność gospodarczą. Adrian Zandberg był przewodniczącym młodzieżówki Unii Pracy, a także należał do jej dorosłych struktur. Należał do współzałożycieli Młodych Socjalistów oraz portalu internetowego lewica.pl. Współtwórca Partii Razem. Z jej ramienia Adrian Zandberg bezskutecznie starał się o mandat poselski w wyborach parlamentarnych 2015.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3n94sr
d3n94sr
d3n94sr
Więcej tematów
d3n94sr