Trwa ładowanie...
d2tk99j

"Schetyna żałuje, że zgłosił wniosek o votum nieufności". Premier Szydło dawno nie była w takiej formie

Dawno w Sejmie nie było tak gorącej debaty, jak w piątek. Dobrze zaczął Grzegorz Schetyna, a później było już tylko lepiej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Schetyna żałuje, że zgłosił wniosek o votum nieufności". Premier Szydło dawno nie była w takiej formie
(Sejm, Fot: screen)
d2tk99j

Wiele osób doceniło piątkowe wystąpienie Grzegorza Schetyny podczas debaty nad konstruktywnym votum nieufności. Padło nawet stwierdzenie, że to "najlepsze przemówienie w jego karierze". Radość polityka PO trwała jednak krótko.

- Wystąpienie PBS [premier Beaty Szydło - red.] to właśnie ta chwila, kiedy Grzegorz Schetyna żałuje, że zgłosił wniosek o votum nieufności dla rządu - napisał na Twitterze poseł PiS Maciej Wąsik.

Premier Szydło dawno nie widzieliśmy w tak płomiennym przemówieniu. Krok po kroku punktowała słowa opozycji. Podniesiony głos tylko podkreślał moc jej argumentów.

Pojawiły się jednak zarzuty, że jej wypowiedzi były mało spontaniczne. Internauci wyciągnęli nawet z odmętów internetu archiwalną wypowiedź Andrzeja Dudy na temat polityków czytających z kartki.

Głośno jest również o przemówieniu prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. W jego przypadku jednak głównym powodem jest... wpadka językowa.

d2tk99j

Podziel się opinią

Share
d2tk99j
d2tk99j
Więcej tematów