Trwa ładowanie...
ycipk-2mr3dy

Rzecznik rządu Piotr Müller o sztabie wyborczym PO: Sztab smutasów

- Wczoraj zobaczyłem ten sztab PO. Przepraszam, ale to sztab smutasów. To był smutny obraz. Brak energii. Może temperatura powoduje, że nie ma energii ze strony Platformy Obywatelskiej - powiedział rzecznik rządu PiS Piotr Müller.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piotr Müller, rzecznik rządu PiS
Piotr Müller, rzecznik rządu PiS (PAP, Fot: Tomasz Gzell)
ycipk-2mr3dy

Piotr Müller był w czwartek wieczorem "Gościem Wiadomości" TVP Info. Najpierw skomentował słowa Grzegorza Schetyny, który o programie 500 plus powiedział ostatnio, że "nic co dane nie będzie odebrane", ale program powinien być "bardziej sprawiedliwy".

- Grzegorz Schetyna codziennie ma inny program wyborczy, a w zasadzie pokazuje, że go nie ma, bo jak mieli szeroką Koalicję Europejską do Parlamentu Europejskiego, to w ogóle nie dało się określić programu. Teraz boi się składać konkretne deklaracje, bo nie wie, z kim wystartuje do Sejmu - powiedział Müller.

Rzecznik podkreślił, że "rząd chce się podzielić owocami wzrostu gospodarczego z różnymi grupami społecznymi".

ycipk-2mr3dy

"To hipokryzja"

Piotr Müller ostro skrytykował też odzyskanie pełni praw Rosji w Radzie Europy, do którego doszło w czasie nocnego głosowania z poniedziałku na wtorek w Strasburgu.

- To pokazuje hipokryzję przedstawicieli niektórych krajów europejskich, które mówią o standardach demokratycznych, że należy dbać o suwerenność krajów, a państwo, które najechało Ukrainę jest przywracane do Rady Europy - stwierdził. - To się nie powinno zdarzyć - dodał.

"Sztab smutasów"

ycipk-2mr3dy

W środę Grzegorz Schetyna przedstawił sztab wyborczy na jesienne wybory parlamentarne. Na jego czele stanie Krzysztof Brejza. Rzecznik rządu PiS zakpił sobie z tego, nazywając zespół "sztabem smutasów bez energii". Dodał, że być może panujące upały spowodowały brak wigoru wśród polityków PO-KO.

- My natomiast ciężko pracujemy nad realizacją zapowiedzi, które wskazał Jarosław Kaczyński w nowej piątce. W przyszły weekend mamy konwencję programową, na której robimy spotkania z ekspertami w kilkudziesięciu panelach, aby stworzyć tygiel intelektualny programu wyborczego na kolejną kadencję - zapowiedział Piotr Müller.

Źródło: TVP Info

ycipk-2mr3dy

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2mr3dy

ycipk-2mr3dy
ycipk-2mr3dy