Trwa ładowanie...
Rodzinie ciężko chorego 5-latka skradziono samochód

Rodzinie ciężko chorego 5-latka skradziono samochód

Rodzinie ciężko chorego Dominika ktoś ukradł samochód, który jest rodzinie bardzo potrzebny. Matka apeluje do złodzieja, by oddał tak potrzebne im auto. W tej chwili nie mają jak dojeżdżać z dzieckiem ani do przedszkola ani na leczenie i rehabilitacje. Rodzina mieszka w Szumiłowie pod Kostrzynem.

Share
d483wfa

Chłopiec w swoim krótkim życiu już wiele przeszedł - walczył z nowotworem, przez który musiał mieć przeszczep wątroby, a potem okazało się, że choruje także na serce. Przez złodzieja teraz nie ma jak dojechać na niezbędną mu rehabilitację. Wprawdzie pomoc zaoferowali sąsiedzi, jednak to tylko tymczasowe rozwiązanie. - Legitymacja dziecka do miejsca parkingowego była ze zdjęciem i cały czas liczę na to, że jednak mimo wszystko złodzieja ruszy sumienie i odda ten samochód, gdziekolwiek go postawi i on będzie - mówi załamana Małgorzata Trochimiak, matka Dominika.

Czarny volkswagen touran o numerach: FGW 9N53 został skradziony w czwartek spod firmy Arctic Paper. Matka apeluje za pośrednictwem mediów, by złodziej okazał serce ciężko doświadczonej przez los rodzinie, dla której posiadanie samochodu jest koniecznością.

d483wfa

Podziel się opinią

Share
d483wfa
d483wfa
Więcej tematów