Trwa ładowanie...

Problemy zdrowotne Jarosława Kaczyńskiego. Brudziński wyjaśnia, jak czuje się prezes PiS

- Zacznę od złej wiadomości dla tych, którzy źle życzą prezesowi. Muszą się jeszcze uzbroić w dużo cierpliwości. To jest moralne barbarzyństwo, chodzi o paskudne informacje na temat stanu zdrowia Jarosława Kaczyńskiego - powiedział Joachim Brudziński. Szef MSWiA zabrał również głos ws. burd na stadionach.

Share
Problemy zdrowotne Jarosława Kaczyńskiego. Brudziński wyjaśnia, jak czuje się prezes PiS
Źródło: East News, Fot: JAN GRACZYNSKI
dx7rgpl

Jarosław Kaczyński nie wybiera się na polityczną emeryturę - zapewnił szef MSWiA Joachim Brudziński w "1 na 1" w TVN24. Polityk zdementował przy tym pojawiąjące sie informacje na temat fatalnego stanu zdrowia prezesa PiS. Wyjaśnił, że ma "złą wiadomość dla tych, którzy mu źle życzą".

- Jarosław Kaczyński rzeczywiście ma problem z kolanem, boli go, ale pracuje nad tym z wybitnymi ortopedami. Na tym etapie nie ma mowy o operacji, ale będą o tym decydowali lekarze Prezes ma pełną kontrolę nad tym, co się dzieje w partii. Jesteśmy w ciągłym kontakcie - wyjaśnił Brudziński. Dodał, że prezes PiS "na polityczną emeryturę się nie wybiera". - Ci wszyscy, łącznie z tymi wszystkimi delfinami czy tymi, którym być może roi się w głowie coś na kształt zamiany premiera Kaczyńskiego, muszą uzbroić się w bardzo długą cierpliwość - zaznaczył.

dx7rgpl

Informacje o stanie zdrowia pojawiają się od dłuższego czasu. W ubiegłym roku jeździł nawet na specjalne zabiegi. Dokucza mu najprawdopodobniej zwyrodnienie stawu kolanowego. Prezes PiS od początku maja przebywa jednak w szpitalu przy ul. Szaserów w Warszawie. Możliwe że czeka na operację kolana. Ale jak ujawnił ostatnio "Super Express", Kaczyński walczy z silną infekcją bakteryjną, która wywołała stan zapalny.

Szef MSWiA ws. burd na stadionach. "Kary powinny być surowsze"

- Uważam, że policja powinna być na stadionie, ale nie na trybunach. Nie będę jednak opowiadał się za zakazem opraw meczowych - powiedział Joachim Brudziński. Szef MSWiA przyznał, że kary dla kiboli powinny być surowsze, ale najważniejsze żeby były egzekwowane"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Kamiński: prezes PiS ma obsesję na punkcie Lecha Wałęsy

dx7rgpl

Podziel się opinią

Share
dx7rgpl
dx7rgpl
Więcej tematów