Trwa ładowanie...

Poznań. Nie żyje 20-latka, jej kolega walczy o życie w szpitalu

Ciało 20-letniej kobiety zostało znalezione w niedzielę w mieszkaniu w Poznaniu. Do szpitala w ciężkim stanie trafił jej kolega, 20-letni mężczyzna. Oboje mieli zażyć dopalacze.

Share
Poznań. Nie żyje 20-latka, jej kolega walczy o życie w szpitalu
Źródło: Bartlomiej Kudowicz / Forum
d32ullq

Jak poinformowała Iwona Liszczyńska z wielkopolskiej policji, w niedzielę rano funkcjonariusze z Poznania przyjęli zgłoszenie z prośbą o interwencję w jednym z mieszkań na terenie poznańskiego Grunwaldu.

"Kobiety nie dało się uratować"

"Zgłaszający mężczyzna nie mógł się skontaktować ze swoim kolegą. Był zaniepokojony, powiadomił policję. Pojawiła się informacja, że mężczyzna, z którym nie ma kontaktu, może zażywać jakieś środki psychoaktywne" - poinformowała Liszczyńska.

d32ullq

W mieszkaniu policja znalazła ciało 20-letniej kobiety i mężczyznę w wieku około 20 lat, który natychmiast trafił do szpitala. - Kobiety nie udało się uratować, przybyły na miejsce lekarz stwierdził jej zgon - podała Liszczyńska.

Według nieoficjalnych informacji do śmierci kobiety mogły się przyczynić dopalacze. Okoliczności śmierci wyjaśnia policja i prokuratura.

Zobacz też: <a href="https://wiadomosci.wp.pl/tomasz-siemoniak-6031212835033729c">Siemoniak</a> o tajnych sondażach Dudy

tu wstaw treść

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

d32ullq

Podziel się opinią

Share
d32ullq
d32ullq
Więcej tematów