Trwa ładowanie...

Powrót do szkół. Najnowsze informacje ws. nauki stacjonarnej

Najmłodsze dzieci wróciły do nauki stacjonarnej. Ministerstwo Edukacji i Nauki przekazało najnowsze informacje uzyskane od kuratorów oświaty. Z raportu wynika, że w 12 podstawówkach nauka odbywała się w trybie zdalnym, a w 88 w trybie mieszanym.

Powrót do szkoły dzieci z klas I-III Powrót do szkoły dzieci z klas I-III Źródło: East News
d1lsljh
d1lsljh

Po feriach dzieci z klas I-III szkół podstawowych wróciły do szkół. Ministerstwo Edukacji i Nauki przedstawiło najnowsze dane dotyczące placówek.

W 14 343 szkołach podstawowych w klasach I-III nauka w poniedziałek była prowadzona w trybie stacjonarnym. Jak przekazało MEN, chodzi o 99,3 proc. szkół podstawowych. W 12 podstawówkach w klasach I-III nauka odbywała się w trybie zdalnym, a w 88 w trybie mieszanym.

Dane te pokazują stan z poniedziałku 25. stycznia z godz. 13.00 i pochodzą od kuratorów oświaty.

Od zeszłego tygodnia zatem niewiele się zmieniło. W piątek w 14 342 szkołach podstawowych odbywała się w trybie stacjonarnym. To jest 99,3 proc. wszystkich szkół podstawowych. W 13 podstawówkach nauka odbywała się w trybie zdalnym, a w 88 w trybie mieszanym.

Jeśli chodzi o przedszkola, 99,3 proc. placówek cały czas prowadzi zajęcia w trybie stacjonarnym. To dokładnie 15 190 przedszkoli lub innych form wychowania przedszkolnego. 31 pracuje w trybie zdalnych, a 79 w trybie mieszanym.

Obostrzenia. Poluzują je po 31 stycznia? Jarosław Gowin złożył deklarację

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1lsljh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1lsljh
Więcej tematów