Trwa ładowanie...
d2ilf2s

O tej okładce będzie głośno. "Newsweek" ujawnia, że Kaczyński zostanie premierem

Informatorzy tygodnika ujawnili, że Kaczyński miałby objąć stanowisko już za dwa tygodnie. Poza tym zdymisjonowany ma zostać Antoni Macierewicz. "Wprost" pisze o "prywatnych armiach władzy", czyli kolejnych służbach, jakie tworzy PiS. Zobacz, co nowego w tygodnikach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jarosław Kaczyński zastąpi Beatę Szydło.
Jarosław Kaczyński zastąpi Beatę Szydło. (PAP, Fot: Darek Delmanowicz)
d2ilf2s

- Zapewne już za dwa tygodnie Jarosław Kaczyński zostanie szefem rządu. Na unijne szczyty będzie jeździł prezydent Duda. Możliwa jest dymisja Antoniego Macierewicza - czytamy na okładce "Newsweeka".

Jak ustalił tygodnik, decyzja odnośnie zmiany na stanowisku premiera została już podjęta. Teraz mają zostać ustalone zmiany w składzie rządu.

Newsweek

- Chcą chronić siebie czy nas? - pyta na okładce "Wprost". Głównym tematem tygodnika są służby, które stworzył za swoich rządów PiS. Jan Śpiewak opowiada w wywiadzie o reprywatyzacji i tym, jak "mafia ukradła Warszawę". Poza tym tygodnik porusza temat Beaty Szydło i pogłosek, że miałaby startować w przyszłorocznych wyborach samorządowych.

Bohaterką okładki "Sieci" jest Magdalena Ogórek. - Też kocham Polskę. Też chodzę na marsze niepodległości. Mnie też nazwiecie faszystką? - czytamy. Pojawi się również temat Mateusza Kijowskiego i aktu oskarżenia przeciw niemu, który może wpłynąć jeszcze przed końcem roku, oraz tekst o problemach w ugrupowaniu Pawła Kukiza.

wirtualnemedia

"Do Rzeczy" skupia się na napiętych ostatnio stosunkach polsko-ukraińskich. - Zimna wojna coraz gorętsza - czytamy o relacjach z naszym wschodnim sąsiadem. Poza tym Rafał Ziemkiewicz ma wyjaśnić, dlaczego "Donald Tusk zdradzi opozycje", pojawi się też temat nowej ordynacji wyborczej

wirtualnemedia
d2ilf2s

Podziel się opinią

Share

d2ilf2s

d2ilf2s
Więcej tematów