Trwa ładowanie...
dc6jbgm
Mariusz Szymczuk

Nowoczesna przejmie część posłów PO? Mamy komentarz Ryszarda Petru

- Jak się zgłaszają, to będziemy z nimi rozmawiać - mówi o politykach PO lider Nowoczesnej Ryszard Petru. - Na pewno nie chcę przyjmować osób, które są związane ze wszystkim złym, co się działo przez 8 ostatnich lat - zastrzega w rozmowie z WP Petru. Pytany o nazwiska działaczy PO, który mieliby zasilić szeregi Nowoczesnej i czas, w którym miałoby się wydarzyć, Ryszard Petru odpowiada: "dam znać" i dodaje, że osoby, które miałby odejść z Platformy to jednostki, nie tłumy.

Share
dc6jbgm

- Nie znam takich nazwisk - komentuje poseł PO Marcin Kierwiński. - Pan przewodniczący Petru generalnie dużo mówi, chętnie mówi i mało z tego wynika - stwierdził polityk PO pytany o zapowiedzi Ryszarda Petru dotyczące ewentualnych przejść z PO do jego partii.

- Platforma to jest szyld, który jest potężnym obciążeniem dla opozycji. To jest partia tak skompromitowana w oczach jej własnych wyborców. Tworzące się nowe siły po stronie centrowo-lewicowej nie potrzebują tak skompromitowanych polityków - oceniła w rozmowie z WP posłanka PiS Joanna Lichocka.

dc6jbgm

Podziel się opinią

Share
dc6jbgm
dc6jbgm
Więcej tematów