Trwa ładowanie...

Mocne słowa Pawła Kukiza do PiS. "Chcecie tamtych po prostu zabić"

Reforma sądownictwa PiS nieustannie budzi emocje i sprzeciw opozycji. Paweł Kukiz, który znalazł się w jednym studiu z przedstawicielem Ministerstwa Sprawiedliwości oraz prezydenckim ministrem, nie przebierał w słowach. - Dla was ci, którzy na was nie głosowali, nie są społeczeństwem - podkreślił.

Share
Mocne słowa Pawła Kukiza do PiS. "Chcecie tamtych po prostu zabić"
Źródło: East News, fot: Łukasz Piecyk
d35l4lr

Paweł Kukiz w programie "Kawa na Ławę" w TVN 24 zwrócił uwagę Michałowi Wójcikowi z Ministerstwa Sprawiedliwości. - Ja chcę, by społeczeństwo rozliczało sędziów. Wy chcecie, żeby partia to robiła - zaznaczył.

Na tym nie poprzestał. - Robicie swoje po swojemu, konstytucja wam na to pozwala. Dla was dobry obywatel to obywatel PiS-owski. Ci, co na was nie głosowani, nie są społeczeństwem - dodał. Przypomniał, że przychodził do prezydenta i innych przedstawicieli władzy z propozycjami (np. wprowadzenia tzw. sędziów pokoju). - Ile razy byłem u was? Zlewka na wszystko - podkreślił.

Wtrącił się Paweł Mucha z Kancelarii Prezydenta. - Nie dzielmy ludzi, większość wybiera władzę - stwierdził. I dodał, że też zwolennikiem wprowadzenia sędziów pokoju. - To niech pan wprowadzi - odpowiedział mu Kukiz.

d35l4lr

Zobacz też: Horała atakuje Gersdorf po uchwale SN: włos jeży się na głowie

Paweł Kukiz: "Chcecie tamtych po prostu zabić"

Zdecydował się na jeszcze odważniejsze słowa. Podkreślił, że PiS reformą sprawiedliwości chce "wymienić sędziów na nowych, lepszych". - Upartyjniacie, chcecie tamtych po prostu zabić. Wiem, bo rozmawiałem z niejednym z was, już nie będę nazwisk wymieniał - mówił Kukiz.

Źródło: TVN 24

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d35l4lr

Podziel się opinią

Share
d35l4lr
d35l4lr
Więcej tematów