Trwa ładowanie...
d3d5ul6

Mocne słowa o Krystynie Pawłowicz. "Należy ją zamknąć i związać"

Krystyna Pawłowicz uchodzi za jedną z najbardziej kontrowersyjnych posłanek trwającej kadencji Sejmu i generuje duże emocje. Te udzieliły się dziennikarzom Superstacji, którzy w ostrych słowach skomentowali jej niedawną aktywność na Twitterze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krystyna Pawłowicz rozdaje i przyjmuje wiele "ciosów"
Krystyna Pawłowicz rozdaje i przyjmuje wiele "ciosów" (East News, Fot: Stanisław Kowalczuk)
d3d5ul6

Autorami opinii Marcin Teller oraz Eliza Michalik w programie "Gilotyna". Dziennikarze, komentując twitterowe wpisy Pawłowicz, zdecydowanie nie gryźli się w język.

- Zacietrzewienie do kwadratu. Krystynę Pawłowicz należałoby gdzieś zamknąć, związać jej ręce, odłączyć Internet, żeby się nie wypowiadała, nawet dla dobra samego PiS-u - stwierdził Teller. - Zaczynam myśleć, że są ludzie i ludzie PiS-u, a człowiek i człowiek PiS-u to są zupełnie dwa odrębne gatunki homo sapiens - wtórowała mu Michalik.

Posłanka PiS w ostatnich tygodniach podgrzała atmosferę m.in. wpisami uderzającymi w ambasador USA w Warszawie Georgette Mosbacher czy Magdalenę Adamowicz. Co ciekawe, wdowa po prezydencie Gdańska Pawle Adamowiczu kilka dni później wzięła Pawłowicz w obronę.

d3d5ul6

Zobacz także: Niespodziewana propozycja posła Jakubiaka dla Krystyny Pawłowicz

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3d5ul6

Podziel się opinią

Share
d3d5ul6
d3d5ul6
Więcej tematów