Trwa ładowanie...
d7s16xc

Krzysztof Lipczyk

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
d7s16xc
Partie:
Krzysztof Lipczyk, kandydat na prezydenta Łodzi 2018
Facebook.com

Krzysztof Lipczyk to ekonomista i przedsiębiorca, kandydat partii Wolność oraz Kongresu Nowej Prawicy na stanowisko prezydenta Łodzi w wyborach 2018.

Krzysztof Lipczyk – wykształcenie i działalność zawodowa

Krzysztof Lipczyk ukończył studia z zakresu rachunkowości i finansów, a także prawa podatkowego na Uniwersytecie Łódzkim. Jest przedsiębiorcą i prowadzi firmę rachunkową świadczącą usługi księgowe.

Krzysztof Lipczyk – działalność polityczna

W wyborach samorządowych 2018 Krzysztof Lipczyk wystartował na stanowisko prezydenta Łodzi jako reprezentant partii Wolność i Kongresu Nowej Prawicy. Wśród propozycji Lipczyka związanych z zarządzaniem miastem znalazł się pomysł na przekazanie szerszych kompetencji radom osiedli w celu zwiększenia wpływu obywateli na decyzje podejmowane w związku z miejscem ich zamieszkania.

Wśród konkurentów Krzysztofa Lipczyka na stanowisko prezydenta Łodzi znaleźli się Hanna Zdanowska z PO (dotychczasowa prezydent Łodzi), Waldemar Buda z Prawa i Sprawiedliwości, Rafał Górski z partii Kukiz'15, a także Urszula Niziołek-Janiak z Koalicji TAK!, Piotr Misztal (z komitetu "Bezpartyjni – Piotr Misztal") i Agnieszka Wojciechowska van Heukelom (prezes Europejskiego Centrum Inicjatyw Obywatelskich).

d7s16xc
d7s16xc
d7s16xc
Więcej tematów
d7s16xc