Trwa ładowanie...
d63098r
Defence24Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Komisja śledcza ws. likwidacja WSI wisi na włosku

Maleją szanse na powstanie komisji śledczej w sprawie likwidacji Wojskowych Służb Informacyjnych - twierdzi "Rzeczpospolita".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Antoni Macierewicz
Antoni Macierewicz (WP.PL, Fot: Michał Mandziak)
d63098r

Pomysł powołania komisji, która miała sądzić likwidatora WSI Antoniego Macierewicza (PiS), stracił trzech istotnych protektorów: premiera Donalda Tuska, posła Twojego Ruchu Artura Dębskiego oraz szefową Komisji ds. Służb Specjalnych Elżbietę Radziszewską (PO).

W wyniku politycznych roszad żadne z nich nie będzie się już szczególnie angażować w realizację tej idei, twierdzi gazeta. Według "Rzeczpospolitej" premier Ewa Kopacz nie jest już entuzjastką tworzenia komisji śledczej, a wtóruje jej w tym wicepremier, szef MON Tomasz Siemoniak.

Zobacz, co Antoni Macierewicz mówił o powstaniu komisji:

d63098r

Podziel się opinią

Share

d63098r

d63098r
Więcej tematów