Trwa ładowanie...
ycipk-uonjt6

Jaki vs. Trzaskowski - starcie na kompetencje. Spot kandydata PiS w stylu klipu z gry komputerowej

Sztab Patryka Jakiego w najnowszym spocie wyborczym, który Wirtualna Polska publikuje jako pierwsza, zestawia kompetencje kandydata PiS na prezydenta Warszawy z kompetencjami Rafała Trzaskowskiego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
To kolejny spot w kampanii Patryka Jakiego
To kolejny spot w kampanii Patryka Jakiego (WP.PL, Fot: WP)
ycipk-uonjt6

– Spot ma formułę klipu znanego z gier komputerowych i prezentacji sportowców i jest skierowany głównie do młodych wyborców – podkreślają rozmówcy WP z otoczenia Patryka Jakiego.

Rafał Trzaskowski nie przepracował w samorządzie ani minuty. Krócej sprawował też funkcje w administracji rządowej. W polityce jest człowiekiem ze znacznie mniejszym dorobkiem niż Patryk Jaki – twierdzi w rozmowie z WP współpracownik wiceministra sprawiedliwości.

ycipk-uonjt6

Jak słyszymy, w najbliższych dniach warszawski sztab zjednoczonej prawicy będzie kładł nacisk na podkreślanie różnic w kompetencjach i doświadczeniu kandydatów na urząd prezydenta stolicy. W czwartek startuje akcja Jakiego "36 impulsów w 36 godzin".

Równolegle Rafał Trzaskowski będzie prowadzić swoje kampanijne aktywności nakierowane przede wszystkim na mobilizację wyborców. Działania obu kandydatów będą trwać do północy w piątek – aż do ciszy wyborczej.

ycipk-uonjt6

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-uonjt6

ycipk-uonjt6
ycipk-uonjt6