Trwa ładowanie...
d2lz95u

Fatalne wieści dla opozycji. PiS z wynikiem powyżej 40 proc. Nowy sondaż

To kolejne wyniki sondażu wskazujące na wysoką popularność partii Jarosława Kaczyńskiego. Swój głos w wyborach chce oddać na PiS 41 proc. osób. Daleko w tyle jest za nim PO, które wybrałoby 26 proc. wyborców. Nowoczesną wskazało z kolei tylko 7 proc. osób.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Grzegorz Schetyna
Grzegorz Schetyna (PAP, Fot: Tomasz Waszczuk)
d2lz95u

Stabilny wynik w sondażu uzyskało ugrupowanie Pawła Kukiza - głos na nie chce oddać 12 proc. osób. Na progu wyborczym stoi również PSL z wynikiem 5 proc. Poniżej - znalazły się partie: Razem, SLD oraz Wolność Janusza Korwin-Mikkego.

To kolejny w ostatnim czasie sondaż przynoszący ugrupowaniu Jarosława Kaczyńskiego dobre wieści. Z badania przeprowadzonego przed tygodniem przez Instytut Badań Pollster na zlecenie SE.pl i NOWA TV wynikało, że PiS może liczyć na poparcie 32 proc. Polaków. Na PO wskazało z kolei 22 proc. badanych.

Schetyna kontra Petru - kto liderem opozycji?

Która partia budzi największą niechęć Polaków? Ta sama, która cieszy się największym poparciem

- Spodziewałem się, że PO straci 10 pkt proc., a nie cztery - tak komentował w Telewizji WP wyniki poprzedniego sondażu partyjnego, przeprowadzonego przez Kantar Millward Brown dla "Faktów" TVN i TVN24 Łukasz Mężyk.

Źródło: oko.press.pl

d2lz95u

Podziel się opinią

Share

d2lz95u

d2lz95u
Więcej tematów