Trwa ładowanie...
dhtcoy2

Eksplozja w garażu domu jednorodzinnego w Lędzinach. Jest ofiara

W Lędzinach pod Opolem doszło do tragedii. Eksplozja wyrwała drzwi garażu domu jednorodzinnego. Zginęła jedna osoba.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lędziny. Nie żyje jedna osoba
Lędziny. Nie żyje jedna osoba (PAP)
dhtcoy2

Strażacy, którzy zostali wezwani do wybuchu w jednym z domów jednorodzinnych z Lędzinach w województwie śląskim, zastali wyrwane drzwi. W środku był martwy człowiek.

Jak donosi Polsat News, policja otrzymała zgłoszenie w środę o godzinie 20.40. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nie przyczyną wybuchu nie był gaz. Okoliczności zdarzenia badają policja i prokuratura.

Po wybuchu wyznaczono strefę około 150 metrów, z której zostali ewakuowani mieszkańcy. Swoje mieszkania musiało opuścić 29 osób.

dhtcoy2

Zobacz też: Spotkanie w Pałacu Prezydenckim ws. sądów. Wiemy, kto zjawi się z PiS

Eksplozja w Szczyrku

Jedną z najgłośniejszych tragedii, spowodowanych wybuchem gazu był dramat w Szczyrku w grudniu 2019 r. Eksplozja spowodowała zawalenie się trzykondygnacyjnego domu. Zginęło wówczas osiem osób, w tym czworo dzieci.

dhtcoy2

Doszło do przerwania gazociągu. Ustalono, że wybuch miał związek z pracami budowlanymi, które były prowadzone na ul. Leszczyńskiej.

Niewykluczone, że mieszkańcy sąsiednich domów zostaną uznani za osoby pokrzywdzone. Zgodnie z ustaleniami służb, ryzyko, że na ich posesjach także dojdzie do eksplozji, było bardzo duże.

Źródło: Polsat News

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dhtcoy2

Podziel się opinią

Share

dhtcoy2

dhtcoy2
Więcej tematów