ycipk-2y6zds

Bilans dnia. Sprawdź, co wydarzyło się we wtorek

Kolejny dzień akcji ratunkowej w kopalni "Zofiówka", decyzja ws. zatrzymania Władysława Frasyniuka, dyskusja pomiędzy posłami i protestującymi w Sejmie, dalszy ciąg afery o rejs Polska100, ważna deklaracja Donalda Trumpa, a także "Obiegówka" Kuby Jankowskiego. Zobacz, co wydarzyło się 8 maja 2018 r.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sąd uznał, że zatrzymanie Władysława Frasyniuka w jego domu w lutym b.r. było bezzasadne
Sąd uznał, że zatrzymanie Władysława Frasyniuka w jego domu w lutym b.r. było bezzasadne (WP.PL)
ycipk-2y6zds
  • Donald Trump ogłosił decyzję ws. umowy z Iranem. Prezydent Stanów Zjednoczonych poinformował, że jego kraj wycofał się z porozumienia nuklearnego z krajem rządzonym przez prezydenta Hasana Rouhaniego. Porozumienie miało chronić USA i jego sojuszników, a pozwoliło na dalsze wzbogacanie uranu Iranowi. Trump mówił też, że na kraj zostaną nałożone sankcje.
  • Dalszy ciąg akcji ratunkowej w kopalni "Zofiówka". Służby ratownicze walczą już czwarty dzień. W dalszym ciągu pod ziemią pozostają 3 osoby. Prezes JSW Daniel Ozon potwierdził nieoficjalnie, że odebrano sygnał z lamp górniczych zasypanych od soboty górników. Znamy też przyczyny śmierci dwóch mężczyzn, których nie udało się wydostać.
ycipk-2y6zds
  • Dyskusja pomiędzy posłami i protestującymi w Sejmie. Jacek Żalek z PiS uważa, że rodzicom osób niepełnosprawnych nie należy dawać gotówki do ręki. Twierdzi, że nie wiadomo na co środki zostaną przeznaczone. - To skandaliczna wypowiedź, bzdura totalna. Mówiąc tak wkraczamy w ciemnogród. Osłupiałam jak to usłyszałam - skomentowała atak Iwona Hartwich.

Zobacz także: Tragedia w kopalni Zofiówka: nadzieja umiera ostatnia

  • Awantura o rejs Polska100. Jacht jednak popłynie, ale bez Mateusza Kusznierewicza. - Jestem zakłopotany całą sytuacją, który miała promować nasz kraj. Piszą do mnie różni znani żeglarze, czy to prawda że zostałem odsunięty od projektu, który sam stworzyłem - mówi o sprawie sam zainteresowany w rozmowie z WP.
ycipk-2y6zds
  • Prognoza pogody. Koniec pogodnego nieba, trzeba przygotować się na burze. Do Polski napływa wilgotne powietrze, przez co znów czeka nas fala deszczy. Strefa burzowa będzie się powiększać z każdym dniem na coraz szerszy obszar kraju. Synoptycy ostrzegają przed silnymi wyładowaniami atmosferycznymi.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2y6zds

ycipk-2y6zds
ycipk-2y6zds