Trwa ładowanie...
d1176ie

Bilans dnia. Sprawdź, co wydarzyło się w czwartek

Absencje Polaków w meczu z Nigerią, wezwanie ONZ ws. aborcji w Polsce, Szydło broniąca nagród dla ministrów, cwaniactwo i lans Jakubiaka, a także "Obiegówka" Kuby Jankowskiego. Zobacz, co wydarzyło się 22 marca 2018 r.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Adam Nawałka na konferencji prasowej zdradził kilka szczegółów odnośnie wyjściowej jedenastki na towarzyski mecz z Nigerią
Adam Nawałka na konferencji prasowej zdradził kilka szczegółów odnośnie wyjściowej jedenastki na towarzyski mecz z Nigerią (East News, Fot: Piotr Zajac)
d1176ie
  • Polacy osłabieni w meczu z Nigerią. Adam Nawałka na konferencji prasowej zdradził kilka znaków zapytania odnośnie wyjściowej jedenastki na piątkowy mecz. We Wrocławiu na pewno nie zagrają Bartosz Bereszyński i Sławomir Peszko. Z czasem walczy skrzydłowy Maciej Rybus. Selekcjoner nie wykluczył, że cała trójka zagra w kolejnym spotkaniu z Koreą Południową.
  • Eksperci ONZ wzywają Sejm do odrzucenia ustawy o aborcji. Specjaliści twierdzą, że dokument narusza międzynarodowe zobowiązania naszego kraju dotyczące praw człowieka. Eksperci apelują o zaprzestanie zmian w zakresie przerywania ciąży.
  • Beata Szydło broni nagród dla ministrów. - Te nagrody były oficjalne, za ciężką pracę. To nie były zegarki od biznesmenów - grzmiała była premier mówiąc o przyznaniu nagród dla członków rządu. W odpowiedzi na zarzuty opozycji stwierdziła, że to zwykła złośliwość mająca na celu zbicie kapitału politycznego. - Nie mam sobie nic do zarzucenia - mówiła pewna siebie Szydło.
d1176ie

Zobacz także: Andrzej Duda pojedzie na mundial? Rzecznik prezydenta wyjaśnia

  • Cwaniactwo i lans posła Marka Jakubiaka. I to za publiczne pieniądze. Polityk partii Kukiz’15 co chwilę pojawia się na okładce "Tygodnika Ilustrowanego". Magazyn należy do Jakubiaka, ale promocję własnej osoby poseł opłaca z kieszeni podatników. Na korespondencję i ogłoszenia polityk wydaje 24,5 tys. zł rocznie.
  • Pogoda na weekend. Pogodnie, słonecznie i bez opadów. W piątek pogoda będzie jeszcze zmienna i możliwą są chmury, który przyniosą przelotne opady deszczu i śniegu. Termometry pokażą ok. pięć kresek. W kolejnych dniach będzie już tylko więcej słońca i coraz cieplej. Temperatura będzie wynosić nawet 13 stopni Celsjusza.
d1176ie

Podziel się opinią

Share
d1176ie
d1176ie
Więcej tematów