Trwa ładowanie...
d4ef8l0

Bilans dnia. Sprawdź, co działo się we wtorek

Konflikt polsko-amerykański, zidentyfikowanie zwłok Piotra Kijanki oraz wybór sędziów na członków Krajowej Rady Sądownictwa. Sprawdź, co wydarzyło się 6 marca 2018 r.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Andrzej Duda na styczniowym spotkaniu z Rex Tillersonem
Andrzej Duda na styczniowym spotkaniu z Rex Tillersonem (PAP, Fot: Paweł Supernak)
d4ef8l0
  • To był pracowity dzień dla posłów w Sejmie. Przyjęto m.in ustawę degradacyjną oraz ustawę, która ustanawia 24 marca Narodowym Dniem Pamięci Polaków ratujących Żydów. Wcześniej Sejm większością 3/5 głosów wybrał 15 sędziów na członków Krajowej Rady Sądownictwa. Dziewięć kandydatur wskazał klub PiS, sześć - klub Kukiz'15. Pozostałe kluby nie skorzystały z prawa wskazania kandydatur.
  • Rząd sięga po nasze pieniądze po raz kolejny. Planowane jest wprowadzenie specjalnej opłaty, która byłaby pobierana od każdego zatankowanego litra benzyny lub oleju napędowego. Zgromadzone fundusze mają pomóc w walce ze smogiem komunikacyjnym. Zapraszamy na "Obiegówkę" z Kubą Jankowskim.
  • *Najbliższe trzy dni będą ciepłe - termometry wskażą dodatnie temperatury. *Nie będzie to jednak dobry czas na spacery. Możemy spodziewać się bowiem deszczu, a nawet deszczu ze śniegiem. Prezentujemy pogodę na trzy najbliższe dni.
d4ef8l0

Zobacz także: Patryk Jaki wymienia ile zarabia. "Moja pensja podstawowa spadła"

d4ef8l0

Podziel się opinią

Share

d4ef8l0

d4ef8l0
Więcej tematów