Trwa ładowanie...

Bilans dnia. Sprawdź, co działo się w sobotę

Złoto Kamila Stocha w Pjongczangu, wizyta Mateusza Morawieckiego w Niemczech, mocne słowa rzecznika Episkopatu Polski o aborcji. Sprawdź, co wydarzyło się 17 lutego 2018 r.

Share
Bilans dnia. Sprawdź, co działo się w sobotę
Źródło: PAP, Fot: Grzegorz Momot
do7g5o2
  • Kamil Stoch został mistrzem olimpijskim na dużej skoczni. To trzeci krążek polskiego skoczka w historii olimpijskich zmagań i pierwszy medal dla Polaków podczas tegorocznych Igrzysk. Srebro wywalczył Niemiec Andreas Wellinger, a brąz Norweg Robert Johansson.
  • Mateusz Morawiecki kontynuuje wizytę w Niemczech. Morawiecki podczas rozmów brylował angielskim, ale starał się unikać kontrowersyjnych tematów. Premier pozwolił sobie nawet na prztyczek w kierunku Putina, ale sam musiał stawić czoła pytaniu izraelskiego dziennikarza odnośnie ustawy o IPN. Na słowa Morawieckiego odpowiedział premier Izraela, który zarządał spotkania, aby wyjaśnić sporne kwestie.
  • Rzecznik Episkopatu Polski odniósł się do okładki "Wysokich Obcasów". - Aborcja naprawdę w żadnym przypadku nie jest OK - mówił Ks. Paweł Rytel-Andrianik. Duchowny podkreślał, że życie jest wartością na każdym etapie. - Przedstawianie aborcji w kolorowych barwach jest czymś skandalicznym - zaznaczył.
  • Prognoza pogody na 18, 19 i 20 lutego. Na początku przyszłego tygodnia czeka nas słońce. Mimo to nie należy spodziewać się wysokich temperatur. Termometry nie pokażą więcej niż pięć stopni Celsjusza na zachodzie, a na wschodzie będzie koło zera.
do7g5o2

Podziel się opinią

Share
do7g5o2
do7g5o2
Więcej tematów