Trwa ładowanie...
d3etuya

Bilans dnia. Sprawdź, co działo się w sobotę

Złoto Kamila Stocha w Pjongczangu, wizyta Mateusza Morawieckiego w Niemczech, mocne słowa rzecznika Episkopatu Polski o aborcji. Sprawdź, co wydarzyło się 17 lutego 2018 r.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kamil Stoch zdobył złoty medal, podczas konkursu olimpijskiego na dużej skoczni
Kamil Stoch zdobył złoty medal, podczas konkursu olimpijskiego na dużej skoczni (PAP, Fot: Grzegorz Momot)
d3etuya
  • Kamil Stoch został mistrzem olimpijskim na dużej skoczni. To trzeci krążek polskiego skoczka w historii olimpijskich zmagań i pierwszy medal dla Polaków podczas tegorocznych Igrzysk. Srebro wywalczył Niemiec Andreas Wellinger, a brąz Norweg Robert Johansson.
  • Mateusz Morawiecki kontynuuje wizytę w Niemczech. Morawiecki podczas rozmów brylował angielskim, ale starał się unikać kontrowersyjnych tematów. Premier pozwolił sobie nawet na prztyczek w kierunku Putina, ale sam musiał stawić czoła pytaniu izraelskiego dziennikarza odnośnie ustawy o IPN. Na słowa Morawieckiego odpowiedział premier Izraela, który zarządał spotkania, aby wyjaśnić sporne kwestie.
  • Rzecznik Episkopatu Polski odniósł się do okładki "Wysokich Obcasów". - Aborcja naprawdę w żadnym przypadku nie jest OK - mówił Ks. Paweł Rytel-Andrianik. Duchowny podkreślał, że życie jest wartością na każdym etapie. - Przedstawianie aborcji w kolorowych barwach jest czymś skandalicznym - zaznaczył.
  • Prognoza pogody na 18, 19 i 20 lutego. Na początku przyszłego tygodnia czeka nas słońce. Mimo to nie należy spodziewać się wysokich temperatur. Termometry nie pokażą więcej niż pięć stopni Celsjusza na zachodzie, a na wschodzie będzie koło zera.
d3etuya

Podziel się opinią

Share
d3etuya
d3etuya
Więcej tematów