Trwa ładowanie...
d3x7dxu

Bilans dnia. Sprawdź, co działo się w poniedziałek

Spotkanie Angeli Merkel z Mateuszem Morawieckim i nominacja dla nowego trenera futbolowej reprezentacji U-20. Sprawdź, co jeszcze działo się w poniedziałek 19 marca.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Angela Merkel spotkała się z polskim premierem i prezydentem
Angela Merkel spotkała się z polskim premierem i prezydentem (PAP, Fot: Jakub Kamiński)
d3x7dxu
  • 1,6 mln zł nagród w Trybunale Konstytucyjnym. Bizantyjskie premie od prezes Julii Przyłębskiej Za zaangażowania w wykonywaną pracę zatrudnieni w TK otrzymali wysokie nagrody. Wydano na tej cel aż 1,578,650 złotych. Kwota ta nie dotyczy sędziów, ale oni, z automatu, dostali inne premie.
  • Niepokojący sondaż dla PiS. Spada zaufanie do rządzących Polacy ciągle największym zaufaniem darzą prezydenta Andrzeja Dudę. Ufa mu 69 proc. ankietowanych. W porównaniu z poprzednim badaniem CBOS-u jest to spadek o 3 pkt. proc.
  • Jacek Magiera poprowadzi Polskę na MŚ U-20 2019 O decyzji poinformował PZPN. Dotychczas kadrą z rocznika 1999 opiekował się Dariusz Dźwigała. Ambasadorem kadry U-20 został natomiast Marek Koźmiński. Mundial U-20 zostanie rozegrany w Polsce, dlatego Biało-czerwoni mają zagwarantowany udział w mistrzostwach bez konieczności przebijania się przez eliminacje.
  • Astronomiczna wiosna już we wtorek. Na tą prawdziwą jeszcze poczekamy Najbliższe dni przyniosą zmienną aurę. Słońce będzie przeplatać się z chmurami, deszcz ze śniegiem. Temperatura także będzie się wahać. Cieplej w całym kraju zrobi się dopiero w czwartek.
d3x7dxu

Podziel się opinią

Share

d3x7dxu

d3x7dxu
Więcej tematów