ycipk-3kpvdn

Żona Cezarego Gmyza na liście wyborczej PiS. Startuje do Rady Warszawy

Elżbieta Gmyz-Wrotnowska, prywatnie żona korespondenta TVP w Berlinie, jest kandydatką PiS w wyborach samorządowych. Będzie ubiegała się o mandat w 3 okręgu warszawskim - Mokotów. Na listach są też inne, zaskakujące nazwiska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gmyz już skomentował start żony w wyborach samorządowych
Gmyz już skomentował start żony w wyborach samorządowych (Forum, Fot: Adam Chełstowski)
ycipk-3kpvdn

PiS przedstawiło kandydatów w wyborach do Rady Warszawy. Lista została opublikowana na stronie internetowej stołecznego oddziału partii. W wyborach startuje chociażby Sebastian Kaleta, czyli jeden z bliskich współpracowników Patryka Jakiego. Kaleta otwiera listę PiS na Pradze Południe i Rembertowie.

Z kolei kandydatem na Ursynowie i Wilanowie jest Michał Szpądrowski, który "zasłynął" wpisem o strzelaniu do Żydów. Został za to wyrzucony ze sztabu kandydata na prezydenta stolicy. Oprócz tego, w wyborach samorządowych startuje Cezary Jurkiewicz, były prezes i obecny wiceprezes Polskiej Fundacji Narodowej. Pojawiło się również nazwisko Jacka Cieślikowskiego, czyli kierowcy prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

"Trójką na Mokotowie jest bliska mi osoba. Najbliższa nawet"

ycipk-3kpvdn

Na liście mokotowskiej pojawiło się nazwisko Elżbiety Gmyz-Wrotnowskiej. Prywatnie jest ona żoną korespondenta TVP w Berlinie. Cezary Gmyz już zabrał głos w tej sprawie. "Uprzedzając pytania. Tak. Trójką na Mokotowie jest bliska mi osoba. Najbliższa nawet" - napisał na Twitterze.

Elżbieta Gmyz-Wrotnowska zasiada we władzach Narodowego Centrum Kultury. Jest tam zastępcą Dyrektora ds. Projektów Edukacyjnych.

Zobacz także: Transseksualista, „niemowa” i karateka. Przegląd najciekawszych kandydatur w wyborach samorządowych

ycipk-3kpvdn

Korespondent TVP obraził prof. Gersdorf. Prokurator odsunięty

Ostatnio wokół dziennikarza TVP było głośno za sprawą słów, jakich użył jednym w stosunku do prof. Małgorzaty Gersdorf. "Sorry ale jak słyszę, że taka szlampa jak I prezes SN robi za wzór cnót to mi się miesiączka cofa" - napisał Gmyz na Twitterze. Niemieckie słowo "Schlampe" to wulgarne określenie kobiety.

ycipk-3kpvdn

Okazało się, że jeden z warszawskich prokuratorów z urzędu wszczął śledztwo w tej sprawie. Ale sprawę mu odebrano, a jego samego przeniesiono na prowincję.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Patryk Jaki: na Warszawę trzeba patrzeć jak na firmę

ycipk-3kpvdn
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3kpvdn

ycipk-3kpvdn
ycipk-3kpvdn