Trwa ładowanie...
d2t8bs3

Zdjęcie Janusza Korwin-Mikkego podbija sieć. Znowu to zrobił!

Janusz Korwin-Mikke na powrót do Sejmu czekał 26 lat. W końcu się udało i ekscentryczny polityk zasiadł w ławach na Wiejskiej. Już pierwsze minuty Korwin-Mikkego w nowej kadencji parlamentu przyniosły zabawne zdarzenie.
Share
"Chwila zadumy" Janusza Korwin-Mikkego
"Chwila zadumy" Janusza Korwin-MikkegoŹródło: Twitter
d2t8bs3

Lider Konfederacji jest znany z niekonwencjonalnych zachowań. Za takie z pewnością można uznać pozę, którą przybrał podczas przemówienia partyjnego kolegi Roberta Winnickiego. W stanie "politycznej nirwany" popularnego Korwina uwiecznił poseł PO-KO Dariusz Joński.

To nie pierwszy raz, gdy Korwin-Mikke wygląda na śpiącego podczas posiedzenia. W 2014 roku sieć obiegła fotografia polityka podczas obrad Parlamentu Europejskiego, gdy z otwartymi ustami i słuchawką w uchu, półleżąc zastygł w bezruchu.

d2t8bs3

Inne zdjęcie ewidentnie śpiącego Janusza Korwin-Mikkego dwa lata później opublikował "Fakt". Polityk zaległ wówczas... na stole, podczas wizyty w Czeczenii. W internecie można znaleźć również fotografie prezesa partii Wolność śpiącego w przedziale pociągu PKP.

Nie wiemy, czy leciwego polityka znudziło przemówienie Roberta Winnickiego, czy jego zachowanie było wynikiem zmęczenia. Poprzednio, gdy Janusza Korwin-Mikkego przyłapano z zamkniętymi oczami, przekonywał, że wcale nie spał. - Po pierwsze: to, że ktoś słucha z zamkniętymi oczami, nie znaczy, że śpi. Po drugie: gdybym spał, byłby to tylko dowód, że przemówienie jest potwornie nudne - tłumaczył na Facebooku.

d2t8bs3

Aktorka przez lata milczała o molestowaniu w jej profesji: byłam naga, dyrektor związał mnie liną

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2t8bs3

Podziel się opinią

Share
d2t8bs3
d2t8bs3
Więcej tematów