Trwa ładowanie...

Austriacki europoseł: Janusz Korwin-Mikke zasnął w Parlamencie Europejskim

"Antyeuropejski, prośpiący. Polski, skrajnie prawicowy europoseł Korwin-Mikke śpi, gdy w Parlamencie Europejskim przemawia włoska minister Federica Guidi" - pisze na Twitterze austriacki europoseł Michel Reimon i publikuje zdjęcie, na którym widać Janusza Korwin-Mikkego.

Share
Austriacki europoseł: Janusz Korwin-Mikke zasnął w Parlamencie Europejskim
Źródło: WP.PL, Fot: Konrad Żelazowski
d3el1ex

Zapytany przez jednego z użytkowników Twittera o to, czy przemówienie włoskiej minister rozwoju gospodarczego wynudziło polskiego europosła, Reimon odpowiedział, że "nie może go spytać, bo obudził się i wyszedł".

anti-europe, pro-sleep: Polish far-right MEP Korwin-Mikke sleeps while Italian minister Federica Guidi speaks to EP. pic.twitter.com/kJKAqibkbJ

d3el1ex

— Michel Reimon (@michelreimon) wrzesień 2, 2014

- Nie mam najmniejszego zamiaru wdawać się w codzienną pracę zajmowania się tym, czy psom obcinać ogony o centymetr od odbytu, czy o dwa centymetry - stwierdził Janusz Korwin-Mikke w maju w programie WP.PL "Z każdej strony", pytany o to, co zamierza robić w Parlamencie Europejskim. W TVN24 mówił z kolei, że jego działania będą polegały na ośmieszeniu Unii. - Co innego można robić? - skwitował Korwin-Mikke.

d3el1ex

Podziel się opinią

Share
d3el1ex
d3el1ex
Więcej tematów