Trwa ładowanie...
d1c094r

Zaginął Krzysztof Śnieżek z Kalisza. Ostatni raz był widziany w lipcu

Kaliscy policjanci proszą o pomoc w ustaleniu, co się stało z zaginionym Krzysztofem Śnieżkiem. Mężczyzna miał wyjechać do Polanicy-Zdroju, ale nie wiadomo, czy w ogóle tam dotarł.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zaginął Krzysztof Śnieżek z Kalisza. Ostatni raz był widziany w lipcu
(KMP w Kaliszu)
d1c094r

43-letni Krzysztof Śnieżek po raz ostatni był widziany przez członków rodziny 1 lipca na terenie Kalisza. Na podstawie zebranych informacji udało się ustalić, że mężczyzna miał zamiar wyjechać do Polanicy-Zdroju, ale do tej pory nie udało się potwierdzić, czy w ogóle tam dotarł. Policjanci jednak cały czas prowadzą jego poszukiwania także w okolicach tej miejscowości.

13 października właśnie niedaleko Polanicy-Zdroju odkryto szczątki ludzkie. Na chwilę obecną trwają czynności zmierzające do zidentyfikowania zwłok, które potwierdzą lub wykluczą, czy może to być zaginiony Krzysztof Śnieżek.

Policja opublikowała zdjęcie i rysopis zaginionego w nadziei, że być może ktoś posiada jakieś informacje pomocne w ustaleniu jego losów.

d1c094r

Rysopis zaginionego: około 170 cm wzrostu, 80 kg, szczupła budowa ciała, włosy krótkie, siwiejące. Nad prawą górną wargą charakterystyczne, okrągłe znamię koloru ciemnego.

- Policjanci proszą, osoby, które mają informacje na temat zaginionego lub widziały go na terenie Polanicy Zdroju albo w drodze do tego miasta, o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu – apeluje Anna Jaworska-Wojnicz, oficer prasowy kaliskiej policji.

Komenda Miejska Policji w Kaliszu mieści się przy ul. Jasna 1-3. Można też dzwonić pod numer 62-76-55-193 w godz. 7.30-15.30 lub 997 i 112 (telefony alarmowe czynne całą dobę).

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d1c094r

Podziel się opinią

Share

d1c094r

d1c094r
Więcej tematów